SPORTSKI DAN U PAKRACU

Autor: Jadranko Milanović, 31. 3. 2017.

U srijedu, 29. ožujka krenuli smo na jednodnevni izlet. Ugostili su nas kolege iz Učeničkog doma Srednje škole Pakrac.

Nakon kratkog upoznavanja i obilaska mješovitog učeničkog doma, uputili smo se prema sportskoj dvorani. Organizirana su paralelna natjecanja u šahu (M i Ž), badmintonu (M i Ž), stolnom tenisu (M) i košarci (M). Nogometna utakmica je uslijedila na kraju sportskog dana, uz obilje navijačke podrške s tribina. Svi smo bili više ili manje uspješni, ali ipak je sjajno druženje bilo u prvom planu!

Uslijedilo je zajedničko druženje uz večeru te povratak u Zagreb. Bilo nam je prekrasno, veliko hvala svima na gostoprimstvu i doviđenja za godinu dana!