SVEČANA VEČERA ZA MATURANTE

Autor: Jadranko Milanović, 12. 5. 2017.

U srijedu 10. svibnja, u Učeničkom domu održana je tradicionalna svečana večera povodom oproštaja od još jedne generacije maturanata.

Ugodna atmosfera upotpunjena je prigodnim glazbeno-scenskim programom. Na početku večeri pozdravili su nas Valentina Čavlović i Ivan Cepanec. Pozdravni govor okupljenima je održao voditelj učeničkog doma Berislav Ledić, nakon čega je glazbeni sastav „Affectus“ zagrijao sve prisutne. U nastavku su recitirali Ivan Androšević, Nikola Gudasić, Tomo Domitrović i Bernard Kozarić, a ispred generacije maturanata na ugodnom višegodišnjem putovanju zahvalila se Kristina Vištica.

Hvala svim učenicima koji su sudjelovali u programu, a posebno našim maturantima. Nadamo se da će im u lijepom sjećanju ostati vrijeme koje su proveli s nama i da će uvijek rado navratiti u naš dom.