44. REGIONALNA DOMIJADA - SPORT

Autor: Jadranko Milanović, 20. 4. 2018.

U prostorijama Učeničkog doma Novi Zagreb, na završnoj smotri 44. regionalne Domijade, učenicima našeg doma dodijeljene su nagrade i priznanja u sportskom dijelu natjecanja za osvojena prva mjesta u Šahu (M) i Pikadu, drugo mjesto u Badmintonu (M) i treća mjesta u Nogometu i Šahu (Ž)

Također, uručene su i zahvalnice za sudjelovanje te fair-play natjecanje u slijedećim disciplinama: Košarka, Badminton (Ž) i Stolni tenis (M) .

PIKADO: Margareta Rogina, Magdalena Rogina, Sonja Skrobić, Anamaria Kuntić, Maja Kovačić i Ančica Ivanko.

ŠAH (M): Ivan Cerovečki, Matej Jozinović, Matej Katalinić, Nikolas Barišić i David Vukić.

BADMINTON (M): Matej Jozinović, Ivan Makar, Josip Poturica, David Vukić i Ivan Krpečanec.

NOGOMET: Krpečanec Ivan, Cerovečki Ivan, Gudasić Nikola, Benčić Tomislav, Makar Ivan, Božić Igor, Škofić Martin, Meglić Leon, Radman Josip, Žuti Leonardo, Dujmović Patrik, Poljac Dino, Križanović Karlo, Adamić Josip.

ŠAH (Ž): Margareta i Magdalena Rogina.

KOŠARKA: Dorijan Poturiček, Ivan Androšević, Patrik Dujmović, Tomislav Benčić, Ivan Cerovečki, Josip Korza i Benjamin Barbarić plasirali su se na 4. mjesto.

BADMINTON (Ž): Valentina Garić, Sandra Karaula, Sonja Skrobić i Dorotea Milak osvojile su 4. mjesto.

STOLNI TENIS: Denis Kozić i Milan Mazalica zauzeli su 6. mjesto u konačnom poretku.

Još jednom čestitamo svim učenicima i mentorima na sudjelovanju, fair-play natjecanju i navijanju te ostvarenim rezultatima. Želimo vam puno sreće, lijepog vremena i dobrog druženja na državnoj Domijadi u Rovinju!