NAJUSPJEŠNIJI SPORTSKI UČENIČKI DOM 2016

Autor: Jadranko Milanović, 4. 5. 2016.

U prostorijama kina Tuškanac, na završnoj smotri 42. regionalne Domijade, naš dom proglašen je najuspješnijim učeničkim domom u sportskim natjecanjima i svečano nam je uručen veliki prijelazni pehar.

Dodijeljene su nagrade i priznanja u sportskom dijelu natjecanja za osvojena prva mjesta ekipno u Nogometu, Badmintonu (M) i Šahu (M), te za drugo mjesto u Badmintonu (Ž).

U području kulturnog stvaralaštva Plesna skupina Trix nagrađena je za osvojeno 2. mjesto, Stefan Rogo u kategoriji filmskog stvaralaštva nagrađen je srebrnom medaljom za videospot „Riptide“ i Antonia Ilijević sa instalacijom „Uskršnja dekoracija“ također za 2. mjesto stručnog žirija.

Još jednom čestitamo svim učenicima i mentorima na ostvarenim rezultatima.

Bravo!!!

Ujedno sve učenice i učenike, koji su ove godine sudjelovali na natjecanjima regionalne Domijade, pozivamo na zajedničko druženje organiziranim jednodnevnim izletom u Krapinske Toplice 14. svibnja ove godine.