PRVACI OSTAJU PRVACI

Autor: Jadranko Milanović, 22. 2. 2017.

I treću godinu zaredom ekipa Učeničkog doma Tehničke škole Zagreb osvaja regionalnu Domijadu u šahu.

U jakoj konkurenciji šest učeničkih domova naš dom je ostvario četiri pobjede i jedan remi. Zasluženo je osvojeno prvo mjesto, pa su pripreme za državnu Domijadu već polako počele. Nadamo se da sunce i ljepota Rovinja neće omesti naše prvake u borbi za najbolje u Hrvatskoj.

Prvaci su Alen Dedić, Matej Katalinić, Matej Jozinović, Ivan Cerovečki i Patrik Posilović. Dečki, držimo vam palčeve!

Prvi put na Domijadi Učenički dom Tehničke škole Zagreb natjecao se u kategoriji šah za djevojke. U ovoj kategoriji natjecanja bilo je prijavljeno šest učeničkih domova. Naše cure su osvojile odlično treće mjesto s omjerom od tri pobjede, jednim remijem i jednim porazom.

Boje našeg doma branile su Margareta Rogina, Marina Tomić i Magdalena Rogina.

Djevojke su čvrsto obećale da će marljivo trenirati cijelu godinu s velemajstorom Ivanom Žajom, dobro se zabaviti i sljedeće godine ostvariti još bolji rezultat.

Svaki učenički dom koji drži do sebe ima i ekipu stolnotenisača. To su oni koji marljivo treniraju i svaki svoj slobodni trenutak provode u druženju i igri.

Milan Mazalica, Denis Kozić i Ivan Makar su glavni predstavnici našeg doma u toj brzoj igri. Na natjecanju u stolnom tenisu osvojili su peto mjesto s omjerom od dvije pobjede i četiri poraza u konkurenciji sedam učeničkih domova regionalne Domijade. Dečki, i u pobjedi i u porazu vaš dom je uz vas.