SVEČANA SMOTRA 43. REGIONALNE DOMIJADE

Autor: Jadranko Milanović, 28. 4. 2017.

Završna smotra 43. regionalne Domijade održana je 27.4. u kinu Tuškanac.

Uz prigodan kulturni program nagrađeni su naši učenici:

U kategoriji Plesa prvo mjesto za izvedbu „Orašar“ plesne skupine TRIX. U koreografiji Lee Burcar sudjelovali su: Dorotea Milak, Karlo Milak, Leonard Žarinčić, Leon Hrković, Mihael Bukal, Dražen Mužar i Filip Janković.

Filmska skupina KADAR s videozapisom „Zvijezde doma“ za prvo mjesto u kategoriji Filmskog stvaralaštva. Nagrađeni učenici su Josip Korza i David Špoljar.

U kategoriji Fotografije treće mjesto stručnog žirija za „Pogled u realnost“ učenice Lee Lucije Lončarić.

Također, nagrađeni su ekipe učenika u sportskim natjecanjima:

Šah (M) – prvo mjesto,

Šah (Ž) – treće mjesto,

Nogomet – drugo mjesto i

Badminton (M) – drugo mjesto.

Još jednom čestitamo svim učenicima i mentorima na iskazanom trudu i ostvarenim rezultatima!

Ujedno sve učenice i učenike, koji su ove godine sudjelovali u izvannastavnim aktivnostima, pozivamo na zajedničko druženje organiziranim jednodnevnim izletom u Krapinske Toplice 13. svibnja ove godine.