PUTOVANJE PRIČOM

Izborni program Putovanje pričom  je za sve zainteresirane mlade koji žele raditi na sebi putem komunikativnosti kratkih knjževnih oblika (bajka, anegdota, basna, priča, crtica, mit...)...

U ovom nemirnom, složenom svijetu, kad je život pun tehnologije, brži i sofisticiraniji, i sve više nas zastrašuje, i kad nije lako obiteljima (p)ostati stabilnima i mirnim lukama, odrastanje mladog čovjeka veliki je izazov. No, postoje načela koja su općevažeća – u svim ljudskim odnosima vladaju neka temeljna načela, prirodni zakoni. Pronalazimo ih u književnosti koja umjetnošću riječi reflektira ljudsku zbilju. Ona je plodno tlo na kojem možemo istraživati o sebi, drugima, i ta načela primjenjivati na svoje životne situacije.

Voditeljica programa je Marijana Dubravica

Knjige na dobrom glasu | GISKO