PEDAGOŠKI TIM

Mario Zečević, voditelj učeničkog doma, brine se za ostvarenje temeljnog odgojno-obrazovnog rada, potiče i usmjerava sve domske programe, aktivnosti i projekte. Administrator je Web stranice učeničkog doma

Marina Vuković, stručni suradnik psiholog i važan oslonac za sve učenike i učenice doma. Vodi Multimedijalnu sekciju i posebni programi „Naučiti učiti“ i suvoditeljica je posebnog programa "Nešto o tebi". Uređuje Facebook profil učeničkog doma.

Temeljni odgojno-obrazovni rad provodi se u 6 skupina:

1. Marko Sunara, profesor kineziologije, voditelj sekcije Košarke i Pikada, te voditelj posebnog programa „Zdravi stilovi života“

2. Vlatka Đido, profesor filozofije i sociologije, voditeljica je posebnog programa „U tuđim cipelama“, sekcije Rukotvorina te suvoditeljica Ekološke grupe i Adaptacijskog programa.

3. Rea Đapić, profesor povijesti i informatologije, vodi Glazbenu sekciju doma, rekreacijsko plivanje te je suvoditeljica posebnog programa  "Nešto o tebi".

4. Zvjezdana Abramović, profesor filozofije i sociologije, voditeljica je Preventivnog programa,Streljaštva, Plesne sekcije te suvoditeljica Ekološke grupe.

5. Ana Pekić, profesor hrvatskog jezika i književnosti, vodi izbornu aktivnost Šah te Dramsku i recitatorsku sekciju, voditeljica je posebnog programa „Uspješnija budućnosti“ te suvoditeljica, Adaptacijskog programa

6.1 Marijana Dubravica, profesor hrvatskog jezika i književnosti, vodi izborni program „Putovanje pričom“

6.2 Matija Vidaković mag. kineziologije, vodi izborni program Nogomet.

Suradnici u odgoju, noćni pazitelji Katarina Jakopanec i Stipo Periša, osiguravaju učenicima noćni mir i nesmetano spavanje.

Aleksandra Echert, medicinska sestra, brine se o našem zdravlju i higijeni te provodi temeljnu obuku prve pomoći i organizira dobrovoljno darivanje krvi.

TEHNIČKO OSOBLJE

Dobrodošlicu će vam zaželjeti naši portiri Jasna Pavuna i Đurđica Trempetić.

Domar Tomislav Bobaš je uvijek spreman pomoći.

Naše vrijedne spremačice su Olivera Smole i Laura Grubišić.

U pripremi toplih i ukusnih obroka brinu se naše kuharice Ana Štefanac, Katarina Ćosić, Marija Pranjić i kuhari Krunoslav Bukovčan i Igor Jungić. U tome im pomaže ekonom Dragica Kos.