MULTIMEDIJALNA SEKCIJA

Cilj multimedijalne sekcije je razvoj digitalnih kompetencija učenika, korištenje društvenih mreža i Internet platformi u promidžbi domskog života, učenje vještina fotografiranja, snimanja i montiranja snimljenog video zapisa. Također, poučavanje učenika osnovama bontona i kvalitetne komunikacije putem Interneta te prezentacija multimedijalnog stvaralaštva učenika.

Ove godine su članovi multimedijalne sekcije redovito dokumentirali važne događaje u domu te pripremali materijale za objavu na Facebook profilu i Web stranici učeničkog doma.

Snimljene i montirane sadržaje tradicionalno prezentiramo i na regionalnoj Domijadi u kategoriji filmskog stvaralaštva.

Voditeljica multimedijalne sekcija je Marina Vuković.