Učenički dom Tehničke škole Zagreb

IZLETI

SAMOBOR I PAINTBALL

Autor: Jadranko Milanović, 19. 6. 2019. 16:38

6. lipnja 2019. godine uputili smo se na izlet u okviru međudomske suradnje četiri učenička doma:  Novi Zagreb, Dore Pejačević, Franje Bučara i Tehničke škole Zagreb.

IZLET U DARUVAR I PAKRAC

Autor: Jadranko Milanović, 8. 4. 2019. 16:42

Dana 3.4.2019. realizirali smo na nagradni izlet u Daruvar i Pakrac. U Daruvarskim toplicama smo se kupali, igrali društvene igre i uživali. Posjetili smo Učenički dom Srednje škole Pakrac i odigrali prijateljske utakmice u nogometu, košarci, badmintonu, stolnom tenisu i pikadu.

36. RIJEČKI KARNEVAL

Autor: Jadranko Milanović, 18. 3. 2019. 19:34

Nakon izrade maske i uvježbavanja koreografije, 3. ožujka smo sudjelovali u Međunarodnoj karnevalskoj povorci 36. Riječkog karnevala. Učenički domovi iz Hrvatske, Slovenije i Makedonije zajedno su prezentirali ovogodišnju masku pod nazivom „Vesele gljive“.

Naš nastup možete pogledati u 46:30 minuti na linku

KURIKULUM

KUĆNI RED

GPP