preskoči na sadržaj

Učenički dom Tehničke škole Zagreb

 > Domijada
POSTIGNUĆA UČENIKA NA DOMIJADI UČENIČKIH DOMOVA REPUBLIKE HRVATSKE

SREBRNI FILM I DIZAJN

Autor: Jadranko Milanović, 14. 5. 2019. 15:24

44. Domijada učeničkih domova Republike Hrvatske održana je u Rovinju od 10. do 12. svibnja 2019. godine. Učenici našeg doma osvojili su srebrne medalje u kategorijama industrijski dizajn i filmsko stvaralaštvo.

 [više]

Arhiva naših vijesti   
 



MEDALJE KROZ POVIJEST

 

41. državna Domijada – Rovinj 2016

NOGOMET - DRŽAVNI PRVACI

1. mjesto osvojili su učenici našeg doma: Antonio i Josip Vuzem, Alen Dedić, Marko Jularić, Ivan Krpečanec, Petar Rogo, Vuk Tepšić, Ivan Cerovečki i Nikola Gudasić.

 

 

ŠAH

2. mjesto osvojili su učenici Ivan Cerovečki, Bartol Margić, Matej i Franjo Jozinović.

 

 

BADMINTON 

2. mjesto osvojili su učenici Matej i Franjo Jozinović, Tomislav Stipić i Ivan Makar.

 

 

U prostorijama kina Tuškanac, na završnoj smotri 42. regionalne Domijade, naš dom proglašen je najuspješnijim učeničkim domom u sportskim natjecanjima i svečano nam je uručen veliki prijelazni pehar.

 

 

40. jubilarna državna Domijada – Baška voda 2015

ŠAH

3. mjesto osvojili su učenici našeg doma: Franjo Jozinović, Alen Dedić, Matej Jozinović i Ivan Cerovečki.

PRIMIJENJENA UMJETNOST – MODNI DIZAJN

3. mjesto osvojile su učenice Tea Bigec i Petra Malogorski.

 

     

 

38. državna Domijada – Bedekovčina 2013

3. mjesto Stolni tenis (M)

Sastav ekipe: Domagoj Pereković, Tomislav Cindrić i Luka Kolić.

 

 

36. državna Domijada – Umag 2011

2. mjesto Ples

Plesačice hip-hop skupine Egzodus: Ivana Cindrić, Ivana Seidl, Ivona Markulin, Martina Ribarić i Dijana Hunjadi.

2. mjesto Primijenjena umjetnost - Modni dizajn

Učenice Marina Vinković, Suzana Jurić i Tanja Fumić.

 

     

 

35. državna Domijada – Umag 2010

2. mjesto Ples

Članovi Egzodusa: Tanja Fumić, Doris Kujac, Ana Mikulec, Matea Semialjac, Katarina Ciprijanović i Dino Bogdan.

2. mjesto Košarka

Naši košarkaši: Hrvoje Mamić, Marko Baković, Marko Ferić, Bojan Gojić, Dino Sudra, Edo Bosilj i Adriano Ranogajac.

 

    

 

34. državna Domijada – Umag 2009

1. mjesto Košarka

Ponovno prvaci: Manuel Novak, Hrvoje Mamić, Antun Hrkač, Lovro Rusak, Robert Pijević, Mate Ostojić, Marko Ferić i Adriano Ranogajac.

1. mjesto Ples

Plesna skupina Egzodus: Dino Bogdan, Ivan Ciprić, Doris Kujac, Matea Semialjac, Ana Mikulec, Katarina Ciprijanović i Tanja Fumić.

2. mjesto Primijenjena umjetnost - Modni dizajn

Tri Gracije: Mihaele Kovač, Đurđice Špehar i Marijane Vragović.

3. mjesto Primijenjena umjetnost - Rukotvorine

Sandrine majstorice su Marija Bačić, Mirna Matas i Mihaela Kovač.

 

     

     

 

33. državna Domijada – Umag 2008

1. mjesto Košarka

Sastav zlatne ekipe: Ivan Jurković, Manuel Novak, Zvonimir Omazić, Dominik Pervan, Dino Goleš, Moreno Lovrić, Luka Nemeš i Krunoslav Dmitrus. Za najboljeg igrača proglašen je Manuel Novak.

2. mjesto Stolni tenis (Ž)

Naše srebrne učenice su Matea Horvat i Vedrana Poleto.

 

     

 

32. državna Domijada – Umag 2007

2. mjesto Stolni tenis (Ž)

Ekipa našeg doma u sastavu Mateja Horvat, Nikolina Nikolić i Anita Tomašić.

 

31. državna Domijada – Umag 2006

1. mjesto Streljaštvo (M)

Naši strijelci: Ivan Barbir, Igor Čirić i Nenad Havelka.

 

30. jubilarna državna Domijada – Umag 2005

2. mjesto Primijenjena umjetnost - Rukotvorine

3. mjesto Stolni tenis (Ž)

 

29. državna Domijada – Crikvenica 2004

2. mjesto Glazbeni izraz

2. mjesto Streljaštvo (M)


KURIKULUM

KUĆNI RED

GPP

IZVJEŠĆE O IZVRŠENJU GPP

KALENDAR RADA

NOVE DROGE

MZO

AZOO

GRAD ZAGREB

CMS za škole logo
Učenički dom Tehničke škole Zagreb / / ucenicki-dom-tehnicka-zg.skole.hr / jadranko.milanovic@skole.hr
preskoči na navigaciju