> Domijada
POSTIGNUĆA UČENIKA NA DOMIJADI UČENIČKIH DOMOVA REPUBLIKE HRVATSKE

SREBRNI FILM I DIZAJN

Autor: Jadranko Milanović, 14. 5. 2019.

44. Domijada učeničkih domova Republike Hrvatske održana je u Rovinju od 10. do 12. svibnja 2019. godine. Učenici našeg doma osvojili su srebrne medalje u kategorijama industrijski dizajn i filmsko stvaralaštvo.

Naša multimedijalna sekcija je predstavila film „Domska ljubav“. Učenici Iva Ćorić, Karlo Karagić, Mato Šipura i David Špoljar s voditeljicom Marinom Vuković osvojili su drugu nagradu stručnog žirija.

U kategoriji Industrijskog dizajna Marija Krpanić je osvojila drugo mjesto stručnog žirija i prvo mjesto učeničkog žirija za rad pod nazivom „Svejedno, opet ćeš zakasniti“, mentorica Vlatka Đido.

MEDALJE KROZ POVIJEST

41. državna Domijada – Rovinj 2016

NOGOMET - DRŽAVNI PRVACI

1. mjesto osvojili su učenici našeg doma: Antonio i Josip Vuzem, Alen Dedić, Marko Jularić, Ivan Krpečanec, Petar Rogo, Vuk Tepšić, Ivan Cerovečki i Nikola Gudasić.

ŠAH

2. mjesto osvojili su učenici Ivan Cerovečki, Bartol Margić, Matej i Franjo Jozinović.

BADMINTON

2. mjesto osvojili su učenici Matej i Franjo Jozinović, Tomislav Stipić i Ivan Makar.

U prostorijama kina Tuškanac, na završnoj smotri 42. regionalne Domijade, naš dom proglašen je najuspješnijim učeničkim domom u sportskim natjecanjima i svečano nam je uručen veliki prijelazni pehar.

40. jubilarna državna Domijada – Baška voda 2015

ŠAH

3. mjesto osvojili su učenici našeg doma: Franjo Jozinović, Alen Dedić, Matej Jozinović i Ivan Cerovečki.